نصب و تعمیر کولر گازی

مجموعه تعمیر نوین با کادری مجرب بهترین خدمات در زمینه فروش ،نصب و تعمیر کولر گازی اماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی می باشد.

این مجموعه با توجه به حساسیت مشتریان در زمینه خرید دستگاه کولر گازی از نظر اصلی بودن یا تقلبی بودن کولر گازی های موجود در بازار ،کلیه دستگاه های خود رو با ضمانت کتبی و معتبر به مشتریان ارائه می کند.

کولر گازی

کولر گازی امروزه یکی از بهترین و موثر ترین تجهیزات سرمایشی به حساب می اید.

کولر گازی هوای داخل منزل را به درون کولر می‌کشد و بعد از تصفیه هوا آن را خنک کرده و دوباره به داخل محیط می‌فرستد، بنابراین احتمال بروز بیماری‌های تنفسی بسیار پایین آمده و از ورود ذرات آلوده به داخل منزل تقریباً به شکل چشمگیری جلوگیری می کند.

یکی از مشکلات رایج کولر گازی ها برای مصرف کننده بحث قیمت و مصرف برق کولر گازی و همچنین اصل بودن کالای عرضه شده برای خرید می باشد ،که با مشورت گرفتن از متخصصان فروش و تعمیرکاران ماهر تعمیر نوین می توان این مشکل را به حداقل رساند.

تعمیر و نصب کولر گازی

نصب کولر گازی

برای نصب کولر گازی باید به شرایط متعددی توجهی کرد اولین مورد مکان مناسب برای نصب میباشد که باید در مکانی نصب شود که از نظر باد دهی و تعمین هوای مطبوع و از لحاظ دهش و مکش هوا مناسب باشد.مورد دیگر برای نصب کولر گازی که باید به آن توجه کرد مسیر مناسب لوله های ارتباطی بین پنل داخلی و یونیت خارجی میباشد.یکی دیگر از نکته های که باید به آن توجه کرد نصب کردن دستگاه به شکل تراز و دقیق میباشد که در کارکرد دستگاه بسیار تاثیر گذار خواهد بود.مورد دیگر تعیین محیط مناسب برای نصب یونیت خارجی میباشد که باعث میشود که فن دستگاه خارجی به خوبی کار کند و هوای گرم را به خوبی پس دهد که این امر باعث میشود بازدهی دستگاه بالا رود.

نصب مناسب کولر گازی

بررسی شرایط قبل از خرید کولر گازی

مهم ترین عاملی که قبل از خرید دستگاه باید به آن توجه کرد کارشناسی محیط نصب دستگاه میباشد.ظرفیت هر دستگاه باتوجه به شرایط محیطی هر واحد سنجیده میشود که این شرایط شامل متراژ محل نصب دستگاه، عایق بودن دیوار ها، استاندارد بودن پنجره های منزل و محل قرار گیری واحد در طبقات تعیین میشود.که با کارشناسی دقیق میتوان یک دستگاه کار آمد و مناسب محیط تهیه کرد که این موضوع باعث بالا رفتن طول عمر دستگاه و همچنین دمای مناسب برای شما میشود.

 

درخواست فوری تعمیرکار پکیج

مشاوره رایگان تلفنی برای شما، همین الان تماس بگیرید تا مشکل پکیج شما رفع شود.