نمایندگی پکیج بوتان

نمایندگی پکیج بوتان : شرکت بوتان یک برند تولیدکننده لوازم گرمایشی در ایران است که از سال 1332 فعالیت خود را آغاز کرده و اگرچه در گذشته لوازمی نظیر اجاق‌گاز، کباب‌پز و برخی دیگر را به تولید می‌رساند، اما اکنون تولید لوازم گرمایشی نظیر شوفاژ، پنل شوفاژ، پکیج و چندی دیگر را در برنامه کاری خود دارد.

این گروه صنعتی از سال ۱۳۷۲ کار خود را در زمینه تولید پکیج دیواری آغاز کرد و به عنوان اولین تولیدکننده پکیج در ایران خود را معرفی نمود. در سال ۱۳۸۰ نیز با شرکت ایتالیایی ریللو قرارداد همکاری برای مونتاژ قطعات پکیج را منعقد کرد و رفته رفته توانست در این زمینه به دست آوردهای خوبی دست یابد و ایران به‌روزترین و پیشرفته‌ترین پکیج دیواری را تولید نماید.

نمایندگی پکیج بوتان

نمایندگی پکیج بوتان در سراسر کشور وظایفی را برعهده دارند که با توجه به تخصص برای این کار انتخاب شده‌اند. در واقع نمایندگی‌ها مرکز نصب، فروش و تعمیرات تخصصی پکیج، شوفاژ دیواری می‌باشند. سرویس‌کار و کادر مجرب در این نمایندگی‌ها تعمیر پکیج‌ها و سیستم‌های گرمایشی منزل شما به صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای انجام می‌دهند به طوری که کافی است کار را به این نمایندگی‌ها سپرده و پکیج سالم تحویل بگیرید.

اگر با مشکلاتی مانند روشن نشدن، جرقه نزدن، خاموش شدن، شعله زیاد، گرم نشدن آب و نمایش کد ارور در سیستم گرمایشی خود مواجه شدید، می‌توانید از خدمات در محل و فوری نمایندگی‌های پکیج بوتان برخوردار شوید.

علاقه‌مندان برای دریافت نمایندگی پکیج بوتان می‌بایست به شرکت موردبحث مراجعه کرده و با ارائه مدارک موردنیاز، مجوز فعالیت خود را دریافت کنند. البته برای دریافت باید شرایطی را دارا بود و شرکت بوتان نمایندگی ساده‌ای در اختیار نماینده قرار نخواهد داد و فرد موردنظر باید واجد شرایط دریافت نمایندگی باشد.

در خصوص تعمیر نوین نمایندگی پکیج بوتان باید بیان داشت که این شرکت پکیج‌های مختلفی به تولید می‌رساند و هریک ویژگی‌هایی متناسب با سایز خاصی از خانه‌ها را ارائه می‌دهند. همچنین نماینده موردنظر می‌تواند علاوه بر فروش پکیج، سرویس و تعمیر پکیج‌های بوتان را هم انجام دهد.

البته در برخی موارد نمایندگی فروش و تعمیر جداگانه به افراد داده می‌شود. اما در برخی مواقع فرد می‌تواند هر دو نمایندگی را با داشتن افراد متخصص ارائه دهد. اگر شما نیز به دنبال دریافت نمایندگی پکیج بوتان هستید، به وب سایت شرکت مراجعه کنید ولی اگر به دنبال افراد متخصص برای سرویس‌کاری پکیج خود و یا تعمیر آن هستید حتماً با نمایندگی پکیج بوتان در ارتباط باشید.

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!