نمایندگی پکیج ایران رادیاتور

تعمیر نوین نمایندگی رسمی پکیج ایران رادیاتور در ایران و تهران.شرکت ایران رادیاتور یکی از برندهای موفق تولید کننده پکیج شوفاژ دیواری، رادیاتورهای آلومینیومی و مشعل‌های خانگی و صنعتی در خاورمیانه محسوب می‌شود. اگرچه در سال 1358 تأسیس شد، اما اکنون به یک تولیدکننده بزرگ مشعل و رادیاتور بدل شده است.

پکیج‌های دیواری و زمینی ایران رادیاتور

پکیج‌ها از جمله تأسیسات گرمایشی خانه هستند که جایگزین موتورخانه‌های قدیمی شدند و عملکرد مشابهی دارند؛ بنابراین نقش آبگرم کن را ایفا می‌کنند که به سرعت آب را گرم کرده و محیط خانه هم توسط این سیستم تأسیساتی گرم می‌شود.

پکیج در دو نوع زمینی و دیواری ارائه می‌شود که مدل دیواری عمدتاً برای فضاهای کوچک‌تر و مدل زمینی با مخزنی بزرگ، برای محیط بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پکیج زمینی ایران رادیاتور یکی از محصولات این شرکت است که با مخزنی که دارد همیشه آب گرم در دسترس خواهد بود و با تمام شدن آب درون مخزن دوباره آب درون آن پر شده و مجدد آب گرم خواهد شد.

پک دیواری هم یکی از پرطرف‌دارترین پکیج‌های ایران رادیاتور است چرا که فضای کمتری را نسبت به پکیج‌های زمینی اشغال می‌کند و برای محیط‌های کوچک بسیار مناسب است. این محصول ظاهری شبیه ماشین لباسشویی دارد و با باز کردن آب، سنسورهای موجود داخل آن آب را گرم می‌کنند.

مزایای پکیج ایران رادیاتور

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در سطح کشور دیده می‌شود که در صورت تمایل به خرید و یا خرابی در تأسیسات گرمایشی می‌توانید با آنها تماس گرفته و مابقی کارها را به نمایندگی‌های معتبر بسپارید. تعمیر نوین معتبرترین نمایندگی مجاز ایران رادیاتور

اگر به دنبال دریافت نمایندگی پکیج برندی چون ایران رادیاتور هستید، به وب سایت این شرکت مراجعه نمایید تا با تهیه شرایط لازم، بتوانید به فروش محصولات این برند پرداخته یا سرویس و پشتیبانی تولیدات این کمپانی را داشته باشید.

فروش پکیج ایران رادیاتور، تعمیر و سرویس پکیج و نصب آن، سرویس‌کار پکیج در مدت زمان خاص و همچنین دریافت مشاوره فنی و کارشناسی رایگان همگی از وظایف نمایندگی پکیج ایران رادیاتور است.

ایران رادیاتور یکی از بزرگ‌ترین ارائه دهندگان محصولات گرمایشی در زمینه شوفاژ و رادیاتور بوده که در جای‌جای ایران نمایندگی دارد. برای دریافت نمایندگی بهتر است شرایط لازم را کسب کرده و به شرکت آن مراجعه نمایید و نمایندگی فروش یا خدمات پس از فروش را دریافت کنید.

 

درخواست فوری تعمیرکار پکیج

مشاوره رایگان تلفنی برای شما، همین الان تماس بگیرید تا مشکل پکیج شما رفع شود.