لیست ارور پکیج لورچ مدل آدنا

ارور های پکیج لورچ مدل آدنا

پکیج لورچ یکی دیگر از برندهای موجود در بازار می باشد که شامل سه مدل مختلف که عبارتند از هرما، آدنا و هیرو می باشد. برند پکیج لورچ یک برند ایرانی باکیفیت و قیمت مناسب است. این مدل پکیج بعد از رفع ارور دستگاه به صورت خودکار راه اندازی می شود اما در صورتیکه نیاز باشد به صورت دستی این کار را انجام دهیم فقط لازم است که به مدت سه ثانیه دکمه RESET را فشار دهید و مجدد دستگاه راه اندازی می شود و کدخطا رفع می شود. برای عیب یابی و رفع ارورهای پکیج لورچ مدل آدنا می توانید از متخصصین مجرب تعمیر نوین راهنمایی و کمک بگیرید. برای مشاوره رایگان جهت رفع مشکل پکیج لورچ مدل هرما اینجا کلیک کنید.

 

کدخطا E0 :

زمانی که این کدخطا برروی دستگاه ظاهر می شود نشان دهنده قرار گرفتن پکیج در حالت کارکرد موقت می باشد و ارتباط با ترموستات زمان دار وجود ندارد و برای رفع این  ارور حتما باید از یک تعمرکار پکیج کمک بگیرید.

کدخطا E01 :

هنگامی که جرقه زن دستگاه دچار مشکل شود پکیج در حالت قفل قرار می گیرد به همین علت کدخطا E01 برروی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شود. برای رفع این کدخطا ابتدا دکمه C را فشار دهید تا از حالت قفل خارج شود و سپس گاز ورودی، شی کنترل گاز، تنظیم شعله و جرقه زن دستگاه این موارد را بررسی کنید .

پکیج لورچ مدل آدنا

کدخطا E2\15 :

هنگام مواجه با این کدخطا ما متوجه مشکل در سوئیچ فشار هوا می شویم و دستگاه در حالت قفل قرار می گیرد برای رفع آن باید دکمه C را فشار دهید و بعد از آن فن، سوئیچ فشار هوا، دودکش  و همینطور سیم کشی های مرتبط به آن را بررسی کنید.

کدخطا E3 :

کدخطا E3 نشان دهنده عیب در سنسور دما یا NTC سیستم گرمایش می باشد که در این صورت پکیج قفل می شود همانطور که گفته شد برای خارج کردن پکیج از حالت قفل دکمه C را فشار دهید. سپس سنسور دما و موارد مربوط به آن را چک و بررسی کنید تا ارور برطرف شود.

کدخطا E4 :

کدخطا E4 هنگامی ظاهر می شود که نقص در سنسور دما یا NTC آب گرم مصرفی وجود دارد. برای رفع این ارور سنسور دما و عوامل مربوط به آن را بررسی کنید.

کدخطا E5 :

ارور E5 زمانی رخ می دهد که در مدولاسیون شیر گاز نقصی وجود داشته باشد که در این صورت دستگاه در حالت مینیمم شعله  کار می کند که برای رفع این ارور باید مواردی را بررسی کنید که عبارتند از بررسی شیر گاز و سوکت های مدولاسیون را چک کنید.

کدخطا E6 :

هنگامی که سنسور سیستم گرمایش دمایی بالاتر از 90 درجه سانتیگراد را تشخیص دهد ارور E6 نشان داده می شود در این صورت سیستم برای مدار گرمایش به صورت خودکار متوقف می شود اما آب گرم مصرفی به طور عادی در دسترس می باشد و برای رفع کدخطا سنسور گرمایش و سنسور حد را بررسی کنید و موارد دیگری که باید چک شود عبارتند از تنظیم فشار پکیج و شستشوی مبدل می باشد.

کدخطا E7 :

زمانی که سوئیچ فشار هوا عملکرد درستی نداشته باشد و دچار ایراد باشد این ارور بروری صفحه نمایش پکیج لورچ مدل آدنا ظاهر می شود و در صورت نیاز باید این قطعه تعویض شود.

کدخطا E8 :

با افت فشار در سیستم گرمایش کدخطا E8 نمایش داده می شود. برای رفع ارور باید لوله های رادیاتور را بررسی کنید و از عدم نشتی مطمئن شوید و همچنین شیر پرکن را باز کنید تا آب کافی وارد شود و مورد دیگر هواگیری سیستم گرمایش می باشد.

کدخطا E9 :

اگر دما آب بالاتر از 100 درجه سانتیگراد باشد، ترموستات حد عمل می کند و این ارور ظاهر می شود و باعث قفل شدن دستگاه می شود برای رفع آن دکمه C را فشار دهید و هنگامی که دما به 60 درجه سانتیگراد برسد دستگاه به  صورت خودکار روشن می شود و در صورتی که ارور برطرف نشد سنسور حد و دمای دستگاه بررسی شود و در صورت نیاز تعویض  شود.

کدخطا E10 :

کدخطا E10 هنگامی رخ می دهد که فشار در سیستم  شوفاژ بسیار افزایش یافته باشد و در این شرایط دستگاه در حالت قفل قرار می گیرد. برای رفع  ارور این موارد را چک کنید. ابتدا از بسته بودن شیر پرکن پکیج مطمئن شوید سپس شیر هواگیری پکیج را باز کرده و مقداری آب از سیستم تخلیه شود و مورد دیگر پمپ پکیج را بررسی کنید در صورتی که این ارور برطرف نشد با تعمیر کار تعمیر نوین تماس بگیرید.

کدخطا E12:

این کدخطا با عدم عملکرد صحیح کنترل از راه دور دستگاه در حالت قفل قرار می گیرد که کافیست برای رفع این ارور پکیج را ریست و خاموش کنید تا مشکل برطرف شود.

کدخطا E13 :

هنگامی که برد دستگاه دچار آسیب و عیب شود کدخطا E13 ظاهر می شود و پکیج در حالت قفل قرار می گیرد و برای برطرف کردن آن کافیست کلید C را فشار دهید تا از این حالت خارج شود و در صورت نیاز برد پکیج را تعویض کنید.

کدخطا E25 :

با پایین بودن دمای آب سیستم گرمایشی از حد نرمال یعنی کمتر از 1.5 درجه سانتیگراد دستگاه درحالت قفل قرار می گیرد و زمانی که دما به حد نرمال برگردد دستگاه از حالت قفل خارج می شود.

خرید دستگاه پکیج لورچ

کدخطا E26 :

هنگامی که خطای الکترونیکی در شیر برقی شیر گاز رخ می دهد این ارور ظاهر می شود و همچنین دستگاه قفل می شود که همانطور که گفته شده باید برای برطرف کردن آن کلید C را فشار دهید و در صورتی که این کدخطا از بین نرود حتما باید از یک متخصص کمک بگیرید.

کدخطا E28 :

با خراب شدن سنسور گرمایش و سنسور دمای آب گرم بهداشتی این کدخطا نمایش داده می شود و باعث قفل شدن دستگاه پکیج لورچ مدل آدنا می شود که در صورت برطرف نشدن آن میتوانید از متخصصین مجرب تیم تعمیر نوین کمک و راهنمایی بگیرید.

کدخطا E31 :

نقص در تنظیم پارامتر ترموستات اتاقی که باعث بروز کدخطا E31 می شود.

کدخطا E40 :

کدخطا E40 زمانی رخ می دهد که در مدار سیستم گرمایش نقصی وجود داشته باشد و با بررسی عیب دستگاه را برطرف کنید.

کدخطا E77 :

در صورتی که  ترموستات مخزن دچار ایراد شود با کدخطا  E77 مواجه می شویم که باعث کاهش توان شعله دستگاه پکیج می شود. اگر از دانش کافی برای رفع این ارور برخوردار نیستید حتما از یکی از متخصیصین تعمیر نوین راهنمایی بگیرید.

کدخطا E99 :

هنگامی که تنظیم برنامه های داخلی دستگاه دچار نقص شود این ارور برروی دستگاه ظاهر می شود و پکیج در حالت قفل قرار می گیرد و برای رفع آن باید از یک تعمیرکار پکیج راهنمایی بگیرید.

  • hossein shafiei
  • جولای 3, 2022
  • 1789 بازدید

یک دیدگاه برای “لیست ارور پکیج لورچ مدل آدنا”

  1. سلام.خییلی ممنونم از آقای شفیعی و معرفتشون.من امروز از شهرستان تماس گرفتم و هیچ سودی براشون نداشتم ولی با صبر و حوصله جواب دادن و مشکل پکیج ما تو این سرمای شدید حل کردن.انشاالله همیشه شاد و سالم و پر روزی باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!