علت صدای زیاد در پکیج‌های ایران رادیاتور یا بوتان

علت صدای پکیج در ایران رادیاتور و بوتان را در این مقاله با ما همراه باشید. ضمنن شما میتوانید با کارشناسان ما به صورت رایگان تلفنی صحبت کنید. تا مشکلات دستگاه خود را بررسی و به رفع ایران آنها بپردازید. پکیج‌های ایران رادیاتور و بوتان در کشورمان از محبوبیت بالایی برخوردارند. و این دو برند در حال حاضر مشتریان بیشتری نسبت به رقبا دارند. به همین خاطر شاهد بیشتر مشکلات در این پکیج‌ها هستیم. و شناخت این مشکلات و نحوه رفع آنها ممکن است از علایم ضروری در پکیج ایران رادیاتور و پکیج بوتان باشد.

علت صدای پکیج ایران رادیاتور و پکیج بوتان

بیشتر افراد نسبت به عملکرد پکیج بی تفاوت هستند و تا زمانی که آب گرم و گرمای خانه تأمین است. توجهی به عملکرد و وضعیت پکیج ندارند. این امر به مرور زمان می‌تواند موجب ظاهر شدن مشکلاتی شود که برای شما عجیب به نظر برسد؛ ولی در واقعیت و مدت زمان استفاده شما از پکیج و همچنین عدم رسیدگی کافی، چندان هم عجیب نیست. توجه داشته باشید هر از چندگاهی شما باید به بررسی وضعیت پکیج خود بپردازید. و از عملکرد آن جویا شوید چرا که در غیر این صورت باید منتظر مشکلات ناگهانی در پکیج باشید.

رفع صدای پکیج های ایران رادیاتورو بوتان

برای رفع صدای پکیج خود به راحتی میتوانید با کارشناسان تعمیر نوین تماس بگیرید تا تعمییر پکیج و مشاوره خود را به ما بسپارید.

یکی از مشکلاتی که بسیاری نسبت به آن شکایت دارند، صدا زیاد پکیج می‌باشد. که در هنگام روشن شدن پکیج این صدا شنیده می‌شود و بسیار عجیب به نظر می‌رسد. هر پکیج به طور طبیعی صداهایی از خود پخش می‌کند که می‌تواند برای شمعک، جرقه زن، فن و یا پمپ پکیج باشد؛ بنابراین چندان هم عجیب نیست که گاهی شاهد صدا زیاد پکیج ایران رادیاتور یا پکیج بوتان خود باشیم.

اگر مدتی از کارکرد دستگاه می‌گذرد و اکنون صدای پکیج زیاد شده است و به دنبال علت صدای پکیج ایران رادیاتور یا بوتان خود هستید، مواردی که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم را بررسی کرده و هر کدام که علت صدا دادن پکیج ایران رادیاتور و بوتان است را شناسایی کرده و آن را به نمایندگی‌های معتبر که به صورت تخصصی در حال فعالیت در این زمینه هستند، گزارش دهید.

از جمله دلایل رایج در علت صدای پکیج می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم هواگیری پکیج
  • کم فشار بودن آب ورودی پکیج
  • لوله‌کشی نامناسب
  • بیش از حد سرد بودن آب ورودی پکیج
  • خرابی روتور یا محور اصلی پمپ پکیج
  • وجود رسوب در مبدل ثانویه و گرفتن صافی برگشت
  • وجود هوا در مسیر رادیاتورها
  • و موارد بسیار دیگر که تنها به وسیله کارشناس متخصص پکیج قابل شناسایی و رفع می‌باشد.

علت صدا تق‌تق کردن پکیج

این صدا که بیشتر در پکیج برند ایران رادیاتور و بوتان به چشم می‌خورد، می‌تواند ناشی از لوله‌کشی نامناسب، خرابی پمپ، سرد بودن ورودی آب، وجود هوا در سیستم، رسوب‌گیری مبدل و برخی دیگر باشد که توسط تعمیرکار به راحتی قابل شناسایی و رفع می‌باشد.

علت سوت کشیدن پکیج

در برخی مواقع ممکن است شاهد سوت کشیدن پکیج باشیم که بیشتر در پکیج بوتان به چشم می‌خورد. این مسئله نیز ناشی از رسوب زیاد، خرابی فن و وجود هوا در سیستم می‌باشد.

صدا شبیه به ضربه چکش

صدای ضربه مانند در پکیج که شبیه به صدای چکش است، عمدتاً به دلیل پمپ آب صورت می‌گیرد. ممکن است لرزش یا خرابی پمپ علت صدای ضربه یا چکش در پکیج به حساب بیاید. البته باید سرعت پمپ و حجم آب در گردش، را نیز بررسی کرد. لوله‌کشی نامناسب هم، به طوری که از قطرهای کم و لوله‌های باریک در سیستم پکیج استفاده کرده باشند، می‌تواند این صدا را به وجود بیاورد.

سخن پایانی: علت صدای پکیج بخصوص در پکیج‌های برند ایران رادیاتور و بوتان می‌تواند از موارد مختلفی باشد که در ابتدا باید صدا شناسایی شده و در نهایت نسبت به رفع آن اقدامات لازم صورت بگیرد. به‌طورکلی بهتر است یک بررسی کوتاه داشته باشید و در صورت وجود مسئله جدی از کارشناس حرفه ای تعمیر نوین به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!