در بین انواع مدل های پکیج بوتان ، یکی از پرمتقاضاترین مدل آن مدل اپتیما می باشد. پکیج بوتان مدل Optima  مانند دیگر پکیج ها دارای نمایشگر نمی باشد و از نوع آنالوگ است. پکیج بوتان مدل اپتیما مجهز به دو مبدل ایتالیایی می باشد و فاقد فن می یاشد. این دو مبدل حرارتی با کمترین رسوب گیری بر روی دستگاه نصب شده اند. به دلیل پیچیدگی پکیج دیواری بوتان، زمانی که دچار ایراد می شود برای عیب یابی آن باید از یک متخصص کمک بگیرید. دستگاه پکیج بوتان مدل اپتیما دارای چراغ های چشمک زن و ثابت می باشد که برای نشان دادن عیب دستگاه مجهز شده اند و هرکدام معنای خاصی دارند. برای بررسی ارور پکیج بوتان مدل اپتیما و مشاره رایگان اینجا کلیک کنید.

 

ارور پکیج بوتان مدل اپتیما

بررسی ارور پکیج بوتان مدل اپتیما

اولین ارور

چراغ سبز به صورت ثابت روشن می ماند و این به این معنا است که مشعل دستگاه روشن شده و خاموش نمی شود.

دومین ارور

چراغ سبز هر 0.5 ثانیه _ 0.5 ثانیه چشمک میزند که در این صورت معنا های متفاوتی دارد و باید هر یک از موارد را به صورت جداگانه بررسی شود تا ایراد دستگاه را متوجه شوید. دستگاه برروی حالت زمستانه قفل شده و دچار یخ زدگی شده است و یا دستگاه در حالت آماده به کار شدن هست و از دیگر موارد احتمالی پرشر دود و یا فن دچار عیب شده باشد و اگر سنسورهای دستگاه بوتان دچار اختلال شده باشد هم این کدخطا ظاهر می شود. همچنین ممکن کلید فشار چگالنده دچار عیب و نقص شده باشد.

سومین ارور

اگر چراغ سبز 1 _5 ثانیه چشمک بزند متوجه می شویم که دستگاه در حال آماده باش می باشد و پیامی را دریافت نمی کند و نشان دهنده مشکل خاصی نمی باشد.

بررسی ارور پکیج بوتان مدل Optima

چهارمین ارور

اگر چراغ زرد به صورت ثابت روشن بود به ما این مفهوم را می رساند که سنسور NTC و یا آب مصرفی دچار ایراد می باشد و آب ورودی به ساختمان را چک کنید و در صورت مشکل داشتن آن را برطرف کنید تا کدخطا رفع شود.

پنجمین ارور

اگر چراغ چشمک زن تند تند در حال خاموش روشن بود معناهای متفاوتی دارد و اگر از دانش کافی در این زمینه برخوردار نیستید و عیب دستگاه را متوجه نشدید حتما از متخصص کمک بگیرید. با مشاهده این ارور ان تی سی دستگاه باید بررسی شود و همچنین پرشر پمپ و کلید حداقل فشار باید به صورت جداگانه هرکدام چک شود.

ششمین ارور

اگر چراغ چشمک زن زرد در حال چشمک زدن بود نشان دهنده این است که دستگاه بوتان مدل اپتیما با حداکثر توان در حال کار کردن می باشد.

هفتمین ارور

اگر چراغ قرمز روشن بماند دلایل متعدد و متفاوتی دارد و علت های آن عبارتند از عدم تشکیل شده که اگر قطعه دچار ایراد باشد نیاز به تعویض دارد و از دیگر علت های آن برد کنترل خراب شده است، سنسور گرمایش دچار عیب شده است. این ارور بسیار اتفاق میفتد با مشاهده این ارور با متخصصین تعمیر نوین در تماس باشید تا در صورت جزئی بودن مشکل به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

هشتمین ارور

چراغ قرمز 0.5 _5 ثانیه چشمک می زند و علت آن خرابی کلید حرارتی است که حتما قبل از اقدام به هرکاری با یک متخصص مشورت کنید و راهنمایی بگیرید تا به دستگاه بوتان مدل اپتیما دچار خرابی بیشتر نشود.

  • hossein shafiei
  • فوریه 12, 2022
  • 93 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!