پکیج بوتان مدل کالدا ونیزا به دلیل عملکرد خوبی که دارد و همینطور کیفیت بالایی که دارا می باشد جزء یکی از پر متقاضاترین پکیج ها می باشد و یکی از دغدغه های افراد پیدا کردن یک تعمیرکار ماهر و با سابقه برای عیب یابی پکیج بوتان مدل کالدا ونیزا می باشد. تخصص تیم تعمیر نوین عیب یابی و تعمیر این مدل پکیج بوتان هست و بدون نگرانی می توانید تعمیر و عیب یابی دستگاه پکیج منزل یا محل کار خود را به آن ها بسپارید تا در اسرع وقت به رفع مشکل بپردازند. تیم تعمیرنوین قبل از حصور در محل با مشاوره تلفنی رایگان سعی بر راهنمایی شما در جهت رفع عیب پکیج می کنند.

لیست ارور پکیج بوتان مدل کالدا ونیزا

چراغ سبز روشن و ثابت

زمانی که چراغ چشمک زن روشن و ثابت می باشد به معنای روشن شدن مشعل است و شوفاژ به درستی کار می کند.

لیست ارور پکیج بوتان مدل کالدا ونیزا

چراغ سبز چشمک زن

مشاهده چراغ سبز چشمک زن علت های متفاوتی دارد یک به دلیل خراب بودن پرشر دود، خراب بودن پرشر آب و یا قطع بودن ترموسات می باشد و با بررسی هرمورد به صورت جداگانه علت را پیدا کنید تا اررو پکیج برطرف شود.

چراغ قرمز روشن و ثابت

با روشن شدن این چراغ بر روی دستگاه پکیج بوتان مدل کالدا ونیزا که دلایلی متفاوتی می تواند داشته باشد که باید هرکدام را جداگانه بررسی کنید تا علت  مشخص شود. یکی از علت های آن عبارتند از NTC گرمایش دستگاه دچار ایراد شده است و یا خراب شدن برد یا فن دستگاه هم می تواند باعث بروز این ارور شود و علت های دیگر آن اشکال در کلید حداقل فشار آب و یا عدم تشکیل شعله می باشد که دلیل به وجود آمدن این ایراد ممکن است از قطعه جرقه زن باشد که  در برخی موارد نیاز به تعویض دارد.

چراغ قرمز چشمک زن

در صورتی که ترموستات حد دچار قطعی و خرابی شده باشد با این ارور بر روی پکیج بوتان مدل کالدا ونیزا مواجه می شویم. به دلیل پیچیدگی پکیج بوتان مدل کالدا ونیزا بری عیب یابی و تعمیر آن نیاز به دانش کافی دارد برای عیب یابی پکیج بوتان مدل کالدا ونیزا از متخصصین مجرب تعمیر نوین راهنمایی بگیرید.

چراغ زرد روشن و ثابت

علت بروز این ارور قعطی در NTC آبگرم مصرفی می باشد و با درست کردن آن ارور برطرف می شود.

چراغ چشمک زن زرد

با مشاهده این ارور ما متوجه می شویم که ترموستات حد دچار عیب شده است یعنی دستگاه قادر به کنترل دمای آب نیست.

  • hossein shafiei
  • فوریه 14, 2022
  • 64 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!