یکی از بهترین های پکیج بوتان مدل پرلا می باشد که روی دستگاه پکیج یک صفحه نمایش وجود دارد که در صورت برور مشکل کد خطا روی آن نمایش داده می شود که با توجه به آن عیب و نقص دستگاه را پیدا می کنیم و به رفع آن می پردازیم اگر از دانش و اطلاعات کافی برخوردار نیستید حتما از یک متخصص مجرب در این زمینه کمک بگیرید تا آسیب بیشتری به پکیج وارد نکنید.

لیست ارور پکیج بوتان مدل پرلا پرو

ارور E01

هنگامی که کد خطا E01 روی دستگاه پکیج نمایش داده می شود یعنی شعله تشکیل نشده و برای رفع آن باید جرقه زن دستگاه را بررسی کنید و همچنین گاز اصلی ساختمان را هم چک کنید.

ارور E02

زمانی  که پکیج بوتان مدل پرلا دما آن بیش از حد بالا رود این کد خطا ظاهر می شود و دلیل آن می توان خرابی سنسور حرارتی یا وجود رسوب در رادیاتور ، بسته بودن شیرهای رادیاتور و یا خراب بودن پمپ دستگاه باشد با بررسی هر مورد می توانید عیب دستگاه را بیابید و رفع کنید.

پکیج بوتان مدل پرلا

ارور E03

با خراب بودن برد و فن پکیج و یا پرشر سوئیچ دود این ارور ظاهر می شود هر یک را به طور جداگانه چک کنید تا عیب را پیدا و برطرف کنید.

ارور E04

در صورت پایین بودن فشار آب در مدار باید فشار آب را به یک و نیم بار افزایش دهید برای برطرف کردن این مشکل این موارد را بررسی کنید، شیر پرکن پکیج ، مانومتر دستگاه که دچار خرابی نشده باشد و مسیر شیرپرکن که دچار گرفتگی نباشد.

ارور E06

ارور E06 هنگامی که NTC آب گرم مصرفی دچار مشکل شده باشد رخ می دهد و برای رفع آن باید سنسور تشخیص دمای آب گرم مصرفی را مورد بررسی قرار دهید.

ارور E07

در صورتی که NTC پکیج دچار قعطی و عیب شده باشد ارور E07 روی صفحه نمایش دستگاه نشان داده می شود که یعنی احتمالا سنسور تشخیص دمای آن ایراد پیدا کرده است.

ارور E11

وقتی که برد دستگاه دچار ایراد شده باشد ارور E11 نشان داده می شود و مورد دیگری که باید بررسی شود شیر گاز می باشد. در صورت نداشتن دانش کافی با یک متخصص تماس بگیرید و مشورت کنید تیم مجرب تعمیر نوین در خدمت شماست تا مشاوره رایگان به شما دهند تا در صورت جزئی بودن مشکل خودتان آن را برطرف کنید.

  • hossein shafiei
  • ژانویه 24, 2022
  • 110 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!