کولر گازی یک وسیله بسیار حساس در منازل می باشد و گاهی نیاز است که این دستگاه باز و جابجا شود و در صورتیکه نیاز به جابجایی داشته باشد حتما باید از یک متخصص کمک بگیرید و جابجایی کولر گازی نیاز به مهارت و تخصص دارد. هنگامی که کولر گازی از روش اصولی و درست آن که نیازمند دانش می باشد جابجا نشود ممکن است خسارت های جبران ناپذیری به دستگاه وارد شود و گاهی باید  افراد هزینه زیادی را بابت تعمیر کولرگازی بپردازند. متخصصین  تعمیر نوین با سال ها تجربه و داشتن مهارت کافی در جابجایی کولر گازی در خدمت شما می باشند.

جابجایی کولر گازی

کولر گازی شامل دو پنل می باشد که یکی پنل خارجی که در بیرون از محیط منزل قرار دارد و دیگر پنل داخلی نام دارد که در داخل منزل می باشد گاهی نیار است که هر دو آن ها جابجا شود که این دو پنل توسط لوله مسی به یکدیگر متصل هستند که جابجایی آن ها نیاز به مهارت و تخصص دارد و در بعضی از موارد افراد فقط قصد دارند یکی از این پنل ها را جابجا کنند که در هرصورت حتما باید از فرد متخصص کمک بگیرید و گاها دیده شده کسانی که خود به تنهایی سعی در جابجا کردن کولر گازی کرده اند و یا از فردی که مهارت کافی در این زمینه نداشته کمک گرفته اند آسیب های زیادی به دستگاه وارد شده  که باعث پرداخت هزینه های اضافی برای تعمیر دستگاه پرداخته اند.

جابجایی کولر گازی در تهران

مراحل جابجایی کولر گازی

برای جابجایی کولر گازی به مکانی دیگر به ترتیب مراحل زیر باید عمل کنید. همچنین برای انجام مراحل زیر نیاز به ابزار مخصوص و یک فردبا تجربه در این زمینه دارید تا با روش اصولی و بدون آسیب به دستگاه این کار انجام شود.

  • باز کردن هر دو پنل داخلی و خارجی و انتقال آن ها به محل جدید
  • جمع کردن گاز کولر گازی
  • نصب و راه اندازی لوله ها در محل جدید
  • جابجایی کندانسور کولر گازی

هزینه جابجایی کولر گازی

تیم باتجربه تعمیر نوین که با بیش از یک دهه در زمینه جابجایی کولر گازی در خدمت شما می باشد. هزینه جابجایی کولر گازی طبق تعرفه برای مشتریان محاسبه می شود و به هیچ وجه هزینه اضافی دریافت نمی شود که این هزینه شامل باز کردن هر دو پنل و انتقال و نصب آن ها در محل جدید و شارژ کولر گازی و همچنین انتقال کندانسور دستگاه می باشد. برای اطلاعات بیشتر از هزینه جابجایی کولر گازی اینحا کلیک کنید.

  • hossein shafiei
  • مارس 13, 2022
  • 89 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!