پکیج مرکوری دارای مدل های مختلفی است که در هر کدام کد خطا معنای متفاوتی دارد و نشان دهنده عیبی در دستگاه می باشد در ادامه لیست ارور پکیج مرکوری مدل جنیوس 26 را کامل خواهم گفت تا برای رفع هر کدام از این کد خطا ها با کمک این مقاله بتوانید به رفع آن بپردازید و راهنمایی شوید . برای پیدا کردن دلیل ظاهر شدن کدخطا بر روی دستگاه به دانش و اطلاعات کافی و همینطور تجربه نیاز دارید. تیم مجرب تعمیر نوین با ارائه بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان به شما کمک خواهند کرد و همینطور در صورت بروز مشکل با تیم تعمیر نوین تماس بگیرید تا در صورت جزئی بودن مشکل به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

لیست ارور پکیج مرکوری مدل جنیوس 26

ارور CO

این کد خطا روی دستگاه نشان دهنده این است محلی که پکیج در آنجا نصب شده دما پایین بوده و کلید محافظ از یخ زدگی خاموش است برای رفع این خطا با بررسی موارد گفته شده و رفع  آن مشکل برطرف می  شود.

ارور DH

ارور DH در صورتی بروز می دهد که گاز به خوبی به پکیج نمی رسد و یا جرقه زن پکیج خراب شده . در این صورت باید گاز ورودی را  بررسی کنید و اگر مشکلی وجود نداشت جرقه زن را چک کنید و در صورت خراب بودن آن را تعویض کنید تا مشکل برطرف شود.

ارور FY

زمانی که این خطا رخ می دهد مشکلی که وجود دارد این است که  فن پکیج روشن می شود و پس از گذشت چند ثانیه خاموش می شود و علت آن لوله خروجی دودکش مسدود یا شلنگ ایمنی آن از جای خود خارج شده یا کلید ایمنی دودکش خراب شده است .

ارور XL

با بروز این کد خطا یعنی دستگاه کار نمی کند و فشار آب کمتر از یک و نیم است . با تنظیم کردن پکیج روی فشار یک و نیم مشکل را برطرف کنید .

ارور پکیج مرکوری مدل جنیوس 26

 

ارور GS

با نمایش این ارور روی صفحه نمایشگر متوجه میشویم که مشعل بدون آب روشن شده و علت آن می تواند از کار افتادن پمپ و یا شیرهای آب بسته باشد.

ارور HS

با اینکه دستگاه در حال کار کردن است اما سنسورهای مدار گرمایش خوب کار نمی کنند و دستگاه پکیج نیاز به چک شدن دارد و اگر خود اطلاعات کافی در این زمینه ندارید حتما از یک متخصص کمک بگیرید تا آسیب بیشتری به  دستگاه وارد نکنید.

ارور SY

خروج آب گرم در پکیج ایراد دارد و سنسور آب گرم خراب شده یا به درستی نصب نشده و باید این موارد چک شود تا ایراد را پیدا کنید .

ارور CS

با دیدن این خطا متوجه می شویم که سنسور برگشت مدار گرمایش یا به درستی نصب نشده یا دچار ایرادی شده است.

  • hossein shafiei
  • ژانویه 30, 2022
  • 65 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!