پکیج گلدیران به دلیل کیفیت خوبی که دارد یکی از رایج ترین نوع پکیج است که مورد استفاده قرار گرفته است .پکیج گلدیران مانند سایر پکیج ها دارای یک صفحه نمایش می باشد که در صورت بروز مشکل کد خطا روی آن نمایش داده می شود هر کد خطا یک معنا دارد و در ادامه هر یک را به  صورت جداگانه بررسی و نحوه رفع آن را بیان خواهم کرد.

لیست کدخطا پکیج گلدیران

ارور E1

با مشاهد کد خطا E1 بر روی  دستگاه پکیج گلدیران متوجه می شویم که  شعله دستگاه تشکیل نمی شود و علت های آن قطع بودن گاز اصلی ساختمان یا جرقه زن پکیج دچار ایراد  است و یا فشار گاز دستگاه کم شده و که با برطرف کردن آن ها ارور از بین می رود.

ارور E2

با بالا رفتن بیش از حد دمای مبدل این ارور نشان داده می شود با بررسی سنسور حرارت و همچنین رسوب گذاری دستگاه توسط یک فرد متخصص می توانید مشکل را حل کنید.

ارور E3

هنگامی که آب گرم خروجی دچار عیب و مشکل باشد  با ابن ارور مواجه می شویم که برای رفع آن باید پکیج و شوفاژ را که احتمالا دارای رسوب هستند را رسوب زدایی کنید.

ارور E4

زمانی که در دستگاه پکیج گلدیران افت فشار را داشته باشیم ارور E4 بر روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شود. اولین کاری که برای رفع این مشکل باید انجام دهید اطمینان از باز بودن آب ورودی به پکیج می باشد سپس چک کردن پمپ می باشد. در صورت برطرف نشدن کدخطا از یک متخصص کمک بگیرید. تیم تعمیر نوین آماده خدمت رسانی در اسرع وقت می باشد.

ارور E6 و E7

ارور E6 و E7با خراب بودن سنسور دما نشان داده می شود. زمانی که شما شیر آب گرم را باز کنید اگر این قطعه آسیب دیده باشد پکیج روشن نمی شود و آب سرد خواهد بود برای برطرف کردن این کد خطا باید از متخصص راهنمایی بگیرید .

ارور E9

این ارور  هنگام یخ زدگی سیستم نمایش  داده می شود. پکیج گلدیران دارای سیستم ضدیخ  می باشد اما اگر به درستی کار نکند باعث یخ زدگی پکیج می شود و در صورت نداشتن دانش کافی اصلا خود اقدام به کاری نکنید و با متخصصین مجرب تعمیر نوین تماس بگیرید.

 

لیست ارور پکیج گلدیران

 

  • hossein shafiei
  • ژانویه 22, 2022
  • 59 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!