پکیج ایساتیس مانند سایر پکیج ها دارای یک صفحه برای نشان دادن کد خطا میباشد. در ادامه لیست ارور پکیج ایساتیس را خواهیم گفت تا با راهنمایی گرفتن از این مقاله بتوانید مشکل پکیج خود را متوجه شوید و به رفع آن بپردازید و در صورت نداشتن تجربه کافی ،اصلا اقدام به تعمیر دستگاه پکیج نکنید زیرا باعث آسیب بیشتر به دستگاه می شوید . حتما قبل از هر کاری با یک متخصص تماس گرفته و مشورت کنید. تیم تعمیر نوین با داشتن تجربه بیش از یک دهه آماده کمک و راهنمایی جهت درست کردن پکیج ایساتیس منزل و یا محیط کار شما می باشد .

لیست کد خطا پکیج ایساتیس

ارور E1

با مشاهده کد خطا E1 متوجه می شویم که آب داخل دستگاه پکیج کم شده است و علت آن می تواند ایجاد رسوب در مبدل ها باشد و  یا رادیاتور و لوله ها دچار نشتی شده اند و در صورت رفع نشدن مشکل پرشر سوئییچ می باشد که باید تعویض شود .

 

ارور E2

با بروز ارور E2 ابتدا باید گاز ساختمان را چک کنید و در صورت نبود مشکل در گاز ساختمان احتمالا جرقه زن خراب و باید تعویض کنید .

 

ارور E3

در صورت نمایش ارور E3 روی دستگاه متوجه می شویم که ان تی سی حرارتی پکیح خراب شده و نیاز به تعویض دارد و برای تعویض این قطعه باید از یک متخصص کمک بگیرید.

ارور پکیج ایساتیس

 

 

ارور E4

هنگامی که ارور E4 نشان داده می شود یعنی ان تی سی آب گرم مصرفی دچار ایراد شده و باید تعویض شود و با تعویض این قطعه در پکیج ایساتیس کد خطا برطرف می شود.

 

ارور E6

زمانی که ایراد در سنسور دود پکیج باشد این ارور رخ می دهد.اگر دستگاه پکیج شما ناگهان خاموش می شود یا فن کار نمی کند باید برای برطرف کردن برای این ارور ابتدا مسیر دودکش را چک کنید و در صورت مسدود نبودن راه خروجی دودکش احتمالا فن خراب شده و با تعویض آن مشکل رفع می شود.

 

ارور E7

با بالا رفتن بیش از حد آب مصرفی در پکیج ایساتیس این ارور بروز می دهد و ممکن پمپ پکیج دچار گیرپاژ شده باشد و یا نیم سوز شده باشد و هرچه زودتر قبل از سوختن باید سرویس شود.

ارور E8

با مشاهده این ارور برای دستگاه قبل از اقدام به هرکاری با متخصص تماس بگیرید زیرا برد دستگاه که بسیار حساس است دچار ایراد شده .

دیگر ارور های پکیج ایساتیس

ارور E01

زمانی که گرمای دستگاه پکیج ایساتیس بیش از حد زیاد می شود این ارور ظاهر می شود باید عملکرد پمپ و ترموسات حد را چک کنید.

ارور E02

با نمایش کد E02 متوجه می شویم دما در گرمایش رفت دستگاه افزایش یافته و برای رفع آن باید مبدل ها چک شود و اگر به رسوب گیری نیاز دارد انجام شود و در صورت  عدم رفع ارور ان تی سی دستگاه باید بررسی شود.

ارور E03

با تغییر کردن آب گرم در دستگاه پکیج ایساتیس این ارور نشان داده می شود و باید مطابق ارور E02  برای رفع این ارور اقدام کنید.

ارور E05

هنگامی که این کد خطا روی صفحه نمایش داده می شود اب در مدار رفت و برگشت بالا رفته است و باید دستگاه پکیج را هواگیری کنید و اگر مشکل هنوز رفع نشده باشد نیاز است که شیر پرکن را مورد بررسی قرارد دهید و و در صورت عدم رفع مشکل ان تی سی باید چک شود.

ارور E06

وقتی که دمای آب گرم برگشت افزایش پیدا می کند این ارور نمایش داده می شود.پکیج نیاز به هواگیری دارد و در صورت عدم درست شدن ان تی سی را چک کنید.

ارور E10

سنسور فشار پکیج ایساتیس اگر دچار مشکل شود با این ارور مواجه می شویم که باید کابل های سنسور را چک کنید و اگر هنوز ارور بود باید سنسور تعویض شود.

ارورE11

با زیاد شدن فشار آب در مدار دستگاه پکیج دچار این ارور می شود و کافیست شما شیر فشار را باز کنید تا مشکل حل  شود.

ارور E12

هنگامی که در پکیج ایساتیس فشار آب بر اثر آبگیری بیش از حد بالا می رود ابن ارور ظاهر می شود با مشاهده ارور E12 مقداری از آب دستگاه را تخلیه کنید و شیر پرکن را همم بررسی کنید تا به حالت نرمال برگردد.

ارور E13

با بروز مشکل در ان تی سی این ارور نشان داده می شود باید رابط سنسور ان تی را چک کنید اگر مشکل برطرف نشد سنسور نیاز به تعویض دارد .

ارور E14

ارور E14 نشان دهنده ایراد سنسور برگشت گرمایش است .

ارور E15

سنسور آب مصرفی ایراد دارد و این ارور نمایش داده می شود.

ارور E21

اگر پکیج شما خاموش می شود و این ارور نشان داده می شود مشکل در پی پی سی دستگاه است که  با تعویض قطعه ارور برطرف می شود.

ارور E31

در صورت تشکیل نشدن شعله با این ارور مواجه  می شود که با بررسی جرقه زن ، شیرگاز ،گاز مصرفی و همینطور برد الکترونیکی ایراد را پیدا و برطرف کنید.

ارور E32

اگر گاز دچار نوسانات باشد و یا الکترود آسیب دیده باشد این ارور به وجود می آید.

ارور E41

این کدخطا زمانی رخ می دهد که قطعه سوییچ پرشر هوا مشکل دارد.

ارور E43

پرشر سوئیچ زمانی که در بسته شدنش دچار تاخیر باشد این ارور نمایش داده خواهد شد و همچنین فن دستگاه را باید چک کنید.

ارور E50

با ایجاد مشکل در اتصالات کانکتور ارور E50 رخ می دهد و باید تمامی اتصالات را برسی کرده ایراد را رفع کنید.

ارور E60

با دیدن این ارور با یک متخصص تماس بگیرید تا پمپ پکیج شما را کامل بررسی و ایراد پمپ دستگاه را پیدا و برطرف کند.

ارور E61

اگر پمپ پکیج ایراد داشته باشد ارور E61  را مشاهده خواهید کرد و با تعویض و تعمیر مشکل برطرف می شود.

ارور P02

ارور P02 با افزایش آب گرم مدار رفت نشان داده می شود .

ارور P03

ارور P03 با افزایش آب گرم مدار برگشت ظاهر می شود .

ارور P21

در صورت عدم تشکیل شعله این ارور روی صفحه نمایشگر نشان داده می شود که باید گاز ورودی ساختمان را بررسی کرد.

ارور P23

با مشاهده ارور P23 متوجه می شویم که شعله پکیج در حین کار خاموش می شود که احتمالا ایراد در الکترود می باشد که با تعویض آن ارور برطرف می شود.

  • hossein shafiei
  • ژانویه 19, 2022
  • 65 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!