پکیج ایساتیس در دو مدل آنالوگ و دیجیتالی وجود دارد. در این مقاله پکیج ایساتیس مدل آنالوگ را بررسی خواهیم کرد.  در صورتی که این مدل پکیج دچار خرابی و یا آسیب شود با روشن شدن هر چراغ  روی دستگاه متوجه آن مشکل خواهیم شد. به هیچ عنوان به تنهایی برای رفع ایراد و مشکلات دستگاه پکیج ایساتیس اقدام نکنید و حتما قبل از هرکاری با یک متخصص مشورت کنید و راهنمایی بگیرید زیرا برای تعمیر و رفع عیوب دستگاه نیاز به دانش و مهارت می باشد. در این صورت از آسیب بیشتر به پکیح جلوگیری می کنید. تیم مجرب تعمیر نوین با بیش از یک دهه تجربه و دانش کافی در این زمینه می تواند به شما کمک کند و حتی در صورت داشتن مشکل جزئی می توانید با آنها تماس بگیرید تا شما را به صورت رایگان راهنمایی کنند و به رفع مشکل بپردازید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با تیم تعمیر نوین اینجا کلیک کنید.

 

1. روشن شدن چراغ 80

در صورتی که مدار برد دستگاه پکیج ایساتیس دچار آسیب و مشکل شود با این ارور مواجه می شوید و باید از یک تعمیرکار حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید و خود به تنهایی به رفع مشکل نپردازید زیرا ممکن است دستگاه دچار آسیب بیشتری شود.

2. روشن شدن چراغ 30 و 40

با روشن شدن چراغ 30 و 40 ما متوجه می شویم که برد الکترونیک دستگاه پکیج دچار مشکل شده است و برای رفع آن باید یک متخصص کمک و راهنمایی بگیرید.

3. روشن شدن چراغ 40 و 50 یا 40 و 70

با مشاهده این دو ارور برروی دستگاه پکیج ایساتیس مدل آنالوگی متوجه افت فشار و عدم چرخش آب در دستگاه می شویم و باید برای رفع این ارور اقدام کنید.

4. روشن شدن چراغ 50 و 60

با روشن شدن چراغ 50 و 60 نقص از سنسور ان تی سی مدار شوفاژ می باشد.

ارور پکیج ایساتیس

5. روشن شدن چراغ 50 و 70

با روشن شدن چراغ 50 و 70 متوجه می شویم که سنسور و یا حسگر ان تی سی آب گرم مورد مصرف دچار ایراد می باشد.

6. روشن شدن پنج چراغ 40 تا 80

در صورتی این پنج چراغ روشن می شوند که  شما دستگاه پکیج را بیش از حد ریست کرده اید و باید حتما با یک متخصص برای رفع این ارور مشورت کنید.

7. روشن شدن چراغ 40، 70 و 80

با بالا بودن بیش از حد دمای آب (دمایی بالاتر از 105 درجه سانتی گراد ) این ارور ظاهر می شود و حسگر دستگاه در صورتی که  تشخیص دهد دمای آب بیش اندازه بالا رفته این ارور برروی دستگاه نمایش  داده می شود.

8. روشن شدن چراغ 40، 60، 80 و یا 40، 60، 70

اگر دستگاه پکیج دچار عدم تشکلیل شعله شود ممکن است جرقه زن آن معیوب باشد و نیاز به تعویض داشته باشد و یا اگر پرشر سوئیچ دود و یا فن هم دچار نقص باشد با این ارور مواجه می شویم.

9. روشن شدن چراغ 90

با بالا رفتن بیش از حد نرمال دما این ارور ظاهر می شود و باید از بالا رفتن دما جلوگیری کنید تا به دستگاه صدمه ای وارد نشود و دچار نقص نشود.

10. روشن شدن چراغ 60 و 80

اگر حسگر دمای آب رفت دستگاه پکیج ایساتیس خراب شود و دچار نقص شود چراغ 60 و 80 روشن می شود.

11. روشن شدن چراغ 70 و 80

با مشاهده این ارور دو مورد را باید بررسی کنید اگر حسگر دمای آب برگشت دچار مشکل باشد این ارور نمایش داده می شود و یا اگر گاز به اندازه کافی به دستگاه وارد نشود و یا قطع باشد شعله تشکیل نخواهد شد و در این صورت با این ارور مواجه می شویم.

 

  • hossein shafiei
  • آوریل 19, 2022
  • 246 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!