ارورهای پکیج لورچ مدل هرما

پکیج لورچ یکی دیگر از برندهای موجود در بازار می باشد که شامل سه مدل مختلف که عبارتند از هرما، آدنا و هیرو می باشد. برند پکیج لورچ یک برند ایرانی باکیفیت و قیمت مناسب است. این مدل پکیج بعد از رفع ارور دستگاه به صورت خودکار راه اندازی می شود اما در صورتیکه نیاز باشد به صورت دستی این کار را انجام دهیم فقط لازم است که به مدت سه ثانیه دکمه RESET را فشار دهید و مجدد دستگاه راه اندازی می شود و کدخطا رفع می شود. برای عیب یابی و رفع ارورهای پکیج لورچ مدل هرما می توانید از متخصصین مجرب تعمیر نوین راهنمایی و کمک بگیرید. برای مشاوره رایگان جهت رفع مشکل پکیج لورچ مدل هرما اینجا کلیک کنید.

لیست ارور پکیج لورچ مدل هرما

کدخطا E01

هنگامی که با ارور E01 برروی دستگاه پکیج لورچ مدل هرما مواجه می شویم متوجه عدم تشکیل شعله می شویم و باید ابتدا دستگاه را RESET کنیم و اگر همچنان کدخطا برطرف نشده بود باید جرقه زن و شیر گاز برقی و موارد دیگری مانند سیستم دودکش پکیج و پرشر سوئیچ هوا و غیره را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید.

کدخطا E02

کدخطا E02 در دستگاه پکیج لورج مدل هرما نشان دهنده خراب بودن و نقص سوئیچ فشار هوا می باشد و برای رفع این کدخطا باید از یک متخصص در این زمینه راهنمایی بگیرید زیرا در صورت نیاز باید این قطعه تعویض شود.

کدخطا E03

زمانی که کدخطا E03 ظاهر می شود متوجه می شویم که سنسور دمای سیستم گرمایش دچار خرابی و آسیب شده است و باید برای رفع آن اقدام کنید.

کدخطا E04

با ظاهر شدن این کدخطا بر روی پکیج متوجه نقص سنسور دمای سیستم آب گرم  مصرفی می شویم و باید مواردی را بررسی کنید تا مشکل برطرف شود و کدخطا از بین برود و می توانید از متخصصان تعمیر نوین کمک و راهنمایی بگیرید.

کدخطا E05

هنگامی که پکیج لورج مدل پارما دچار نقص در شیر گاز می شود با نمایش دادن این ارور بر روی دستگاه ما را متوجه این مشکل می کند.

کدخطا E06

زمانی که دمای دستگاه بیش تر از حد بالا رود یعنی بیشتر از 90 درجه سانتیگراد شود، سنسور تشخص دما آن را تشخیص می دهد و باید برای رفع آن سنسور دما را بررسی کنید.

کدخطا E08

با کاهش فشار آب در پکیج کدخطا E08 نشان داده می شود و باید برای رفع آن این موارد را انجام دهد. ابتدا از عدم نشتی دستگاه مطمئن شود و همچنین شیر پرکن پکیج را ببند و مورد دیگر اقدام به هواگیری رادیاتور ها کنید. با بررسی این موارد می توانید کدخطا را از بین ببرید.

کدخطا E09

با فعال شدن سنسور حد به هنگام بالا رفتن دمای پکیج این ارور برروی صفجه نمایش نشان داده می شود. نکته که باید به آن توجه کنید این است که تا وقتی دمای دستگاه به 60 درجه سانتیگراد نرسد دکمه RESET عمل نمی کند پس بعد از آن که دما به حد مورد نظر رسید دکمه ریست را فشار دهید. همچنین اگر با کدخطا ظاهر شد باید مواردی مانند رسوب در دستگاه و یا خرابی سنسور دما را بررسی کنید.

تعمیر پکیج لورچ

کدخطا E13

با مشاهده  این کدخطا حتما قبل از هر اقدامی با یک تعمیرکار پکیج مشورت کنید زیرا زمانی که این ارور ظاهر می شود به این معناست که احتمالا برد پکیج دچار آسیب شده است و باید  یک متخصص آن را بررسی و چک کند و اگر لازم باشد آن را تعویض کند.

کدخطا E31

این کدخطا هنگامی که ترموستات دچار خرابی باشد و یا خطا در ارتباط opentherm رخ می دهد و باید به کمک یک تعمیرکار این ارور را برطرف کنید.

کدخطا E70

این ارور زمانی رخ  می دهد که افت توان الکتریکی در دستگاه پکیج لورچ مدل هرما اتفاق افتاده باشد و برای رفع آن باید ولتاژ شبکه برق بررسی شود که اگر مشکل از آن باشد با تنظیم ولتاژ این ارور به  صورت خودکار برطرف می شود.

کدخطا E71

کدخطا E71 موقعی رخ می دهد که در شیب تغییرات دمای شوفاژ خطایی رخ داده باشد و برای رفع این ارور کافیست قطعات مربوط  به تنظیم دما دستگاه بررسی و چک شود.

کدخطا E77

هنگامی که توان دستگاه کم می شود و یا به دلیل خطای داخلی در سیستم، دستگاه خاموش می شود با این ارور مواجه می شویم که برای رفع آن باید دکمه RESET را فشار دهید و در برخی موارد به صورت خودکار این ارور برطرف  می شود اما اگر کدخطا رفع نشد از یک متخصص و تعمیرکار پکیج کمک بگیرید.

  • hossein shafiei
  • ژوئن 21, 2022
  • 570 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!