همه  مدل های پکیج  از جمله پکیج مرکوری مدل مگا پلاس 24 دارای کدخطا می باشند، که هر کدام معنای متفاوتی دارند و عیب دستگاه را نشان می دهد برای برطرف کرد مشکل پکیج گاهی اوقات با کمک گرفتن از یک مقاله در صورت جزئی بودن می توان مشکل را حل کرد و ما سعی کرده ایم تا شما را راهنمایی کنیم تا متوجه مشکل این مدل پکیج شوید. البته در صورت نداشتن دانش کافی در تعمیر پکیج مرکوری مدل مگا پلاس 24 نباید هیچ گونه اقدامی کنید قبل از مشورت با یک متخصص که در این زمینه دانش و تجربه کافی داشته باشد . تیم مجرب تعمیر نوین با بیش از یک دهه تجربه ابتدا با دادن مشاوره رایگان به شما کمک می کنند تا مشکل را برطرف کنید و در صورت نیاز در کوتاه ترین زمان خدمت رسانی می کنند.

لیست ارور پکیج مرکوری مدل مگا پلاس 24

ارور CS

با دیدن این خطا متوجه می شویم که سنسور برگشت مدار گرمایش یا به درستی نصب نشده یا دچار ایرادی شده  .

ارور HS

با اینکه دستگاه در حال کار کردن است اما سنسورهای مدار گرمایش خوب کار نمی کنند دستگاه پکیج نیاز به بررسی دارد و از یک متخصص کمک بگیرید.

کدخطا پکیج مرکوری

ارور DH

ارور DH در صورتی بروز می دهد که گاز به خوبی به پکیج نمی رسد و یا جرقه زن پکیج خراب شده است. برای رفع این کدخطا اگر جرقه زن دستگاه دچار ایراد شده بود نیاز است که آن را تعویض کنید.

ارور FY

زمانی که این خطا رخ می ده مشکلی که وجود دارد این است که  فن پکیج روشن می شود و پس از گذشت چند ثانیه خاموش می شود و علت آن لوله خروجی دودکش مسدود یا شلنگ ایمنی آن از جای خود خارج شده یا کلید ایمنی دودکش خراب شده  .

ارور GS

با نمایش این ارور روی صفحه نمایشگر متوجه میشویم که مشعل بدون آب  روشن شده و علت آن  می تواند از کار افتادن پمپ و یا شیرهای آب بسته هستند .

ارور SY

خروج آب گرم در پکیج ایراد دارد و سنسور آب گرم خراب شده یا به درستی نصب نشده و باید این موارد چک شود تا ایراد را پیدا کنید .

ارور XL

با بروز این کد خطا یعنی دستگاه کار نمی کند و فشار آب کمتر از یک و نیم است . با تنظیم کردن پکیج روی فشار یک و نیم مشکل را برطرف کنید .

ارور CO

این کد خطا روی دستگاه نشان دهنده این است محلی که پکیج در آنجا نصب شده دما پایین است و کلید محافظ از یخ زدگی خاموش است برای رفع این خطا اقدام شود .

  • hossein shafiei
  • فوریه 2, 2022
  • 465 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!