در ادامه لیستی از کدخطا های پکیج مرکوری مدل Combo ND28 را خواهیم گفت تا با راهنمایی گرفتن از این مقاله متوجه مشکل این مدل پکیج شوید و  سعی در برطرف کردن مشکل کنید البته در صورت نداشتن دانش کافی در تعمیر پکیج مرکوری مدل Combo ND28 نباید قبل از مشورت با یک متخصص که در این زمینه دانش و تجربه کافی داشته باشد هیچ گونه اقدامی کنید . تیم مجرب تعمیر نوین با بیش از یک دهه تجربه و دانش کافی در صورت جزئی بودن مشکل به صورت رایگان به شما در برطرف کردن آن کمک می کنند.

لیست ارور پکیج مرکوری مدل Combo ND28

ارور CO

این کد خطا روی دستگاه نشان دهنده این است محلی که پکیج در آنجا نصب شده دما پایین است و کلید محافظ از یخ زدگی خاموش است برای رفع این خطا اقدام شود .

ارور CS

با دیدن این خطا متوجه می شویم که سنسور برگشت مدار گرمایش یا به درستی نصب نشده یا دچار ایرادی شده  .

ارور DH

ارور DH در صورتی بروز می دهد که گاز به خوبی به پکیج نمی رسد و یا جرقه زن پکیج خراب شده که در این صورت باید جرقه زن دستگاه که دچار ایراد شده است را تعویض کنیم.

لیست ارور پکیج مرکوری

ارور FY

زمانی که این خطا رخ می ده مشکلی که وجود دارد این است که  فن پکیج روشن می شود و پس از گذشت چند ثانیه خاموش می شود و علت آن لوله خروجی دودکش مسدود یا شلنگ ایمنی آن از جای خود خارج شده یا کلید ایمنی دودکش خراب شده  .

ارور GS

با نمایش این ارور روی صفحه نمایشگر متوجه میشویم که مشعل بدون آب  روشن شده و علت آن  می تواند از کار افتادن پمپ و یا شیرهای آب بسته باشد

ارور HS

با اینکه دستگاه در حال کار کردن است اما سنسورهای مدار گرمایش خوب کار نمی کنند و باید پکیج را بررسی کنید.

ارور SY

خروج آب گرم در پکیج ایراد دارد و سنسور آب گرم خراب شده یا به درستی نصب نشده و باید این موارد چک شود تا ایراد را پیدا کنید .

ارور XL

با بروز این کد خطا یعنی دستگاه کار نمی کند و فشار آب کمتر از یک و نیم است . با تنظیم کردن پکیج روی فشار یک و نیم مشکل را برطرف کنید . در صورت برطرف نشدن این کدخطا حتما از متخصصین تعمیرنوین راهنمایی بگیرید.

  • hossein shafiei
  • ژانویه 29, 2022
  • 98 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!