پکیج مرکوری مانند دیگر مدل های پکیج دارای یک صفحه نمایش است که در صورت بروز مشکل ، ارور روی آن نمایش داده می شود و می توانید با توجه به آن به رفع مشکل بپردازید ولی در صورت نداشتن دانش کافی اصلا اقدام به رفع خرابی نکنید زیرا باعث خراب شدن بیشتر پکیج می شوید و از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید . تیم مجرب تعمیر نوین با مشاوره رایگان می تواند به شما در این زمینه  کمک کند. با بررسی این مقاله برای رفع کد خطا پکیج مرکوری راهنمایی بگیرد .

کد خطا پکیج مرکوری

ارور E0

در صورت نمایش کد خطا E0 یعنی افت فشار آب اتفاق افتاده که جای نگرانی نیست و علت های بروز این مشکل ممکن است نشت آب از رادیاتور یا خرابی یا باز ماندن شیر پرکن پکیج باشد و علت دیگر این است که مبدل حرارتی پکیج مرکوری سوراخ باشد یا این مشکل در مبدل اصلی رخ داده یا در مبدل ثانویه با رفع آن ارور پکیج از بین می رود و اگر در پکیج و رادیاتور هوا وجود داشته باشد که با هواگیری کردن مشکل افت فشار حل می شود .

ارور E1

در صورت نرسیدن گاز به مشعل پکیج مرکوری روی صفحه نمایش کد خطا E1 نشان داده می شود اولین کاری که باید انجام دهید چک کردن گاز ساختمان و اگر هنوز مشکل رفع نشده بود جرقه زن را باید چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید .

ارور E2

در صورت خراب بودن پمپ و وجود رسوب در مبدل ثانویه و بسته بودن شیرهای رادیاتور این خطا نشان داده می شود و برای رفع این مشکل با یک متخصص تماس بگیرید تیم تعمیر نوین با داشتن افراد باتجربه در کوتاه ترین زمان به رفع این مشکل می پردازند .

ارور E3

اگر قطعه سوئیچ یا فن پکیج دچار ایراد و خرابی شده باشند ارور E3 روی صفحه نمایش داده می شود و برای رفع کد خطا باید از متخصص کمک بگیرید و نباید خودتان اقدام به درست کردن کنید زیرا باعث آسیب بیشتر به پکیج می شوید و هزینه بیشتری را باید برای درست کردن دستگاه صرف کنید .

ارور E4

زمانی که آب داخل پکیج مرکوری کم می شود با سوئیچ فشار این موضوع نشان داده می شود و باید فشار را روی یک و نیم تنظیم کنید و در صورت لزوم باید قطعه پرشر سوئیچ را تعویض کنید .

ارور E6

در صورتی که سنسور آب گرم مصرفی دچار ایراد شود این خطا نشان داده می شود و برای حل این  موضوع  نیاز به تعویض است .

ارور E7

با بروز این خطا ما متوجه می شویم سنسور گرمایشی پکیج دچار مشکل شده و نیاز به تعویض دارد. برای تعویض این قطعه حتما  از یک متخصص کمک  و راهنمایی بگیرید.

ارور E9

وقتی که پکیج مرکوری دچار یخ زدگی می شود این ارور نشان داده می شود و برای رفع آن نیاز به استفاده از ضد یخ است .

 

لیست ارور پکیج مرکوری

ارور E10

با دیدن این کد خطا روی صفحه نمایش متوجه این می شویم که پکیج مرکوری نیاز به رسوب زدایی دارد و اقدام به حل این مشکل می کنیم .

ارور EC

با دیدن این ارور  حتما با یک متخصص تماس بگیرید زیرا این ارور نشان دهنده خراب بودن  برد پکیج می باشد و فقط یک فرد با تجربه می تواند در این زمینه به شما کمک کند .

ارور EL

اگر در ورودی آب سرد پکیج  ایرادی وجود داشته باشد با این ارور مواجه می شوید .

ارور EF

در صورت افزایش دمای آب گرم مصرفی این ارور رخ می دهد.

 

 

  • hossein shafiei
  • فوریه 1, 2022
  • 111 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!