پکیج بوتان مدل پارما که یکی از انواع پکیج بوتان می باشد دارای ارور هایی است که در صورت بروز عیب و مشکل بر روی دستگاه نشان داده می شود اما باید این را در نظر داشته باشید که پکیج بوتان مدل های مختلفی دارد که کدخطا و ارور های آن ها باهم متفاوت می باشد در صورتی که از دانش و اطلاعات کافی در این زمینه برخوردار نیستید به تنهایی به تعمیر و رفع عیب دستگاه نکنید و حتما از یک متخصص کمک بگیرید. تیم مجرب تعمیر نوین با دادن مشاوره تلفنی رایگان در برطرف کردن مشکل پکیج بوتان به  شما کمک خواهند کرد.

لیست ارور پکیج بوتان مدل پارما

اولین ارور پکیج بوتان مدل پارما

اگر چراغ چشمک زن قرمز 0.5 ثانیه روشن و خاموش شود و چراغ چشمک زن سبز خاموش باشد به این معنی است که کلید حرارتی مبدل فعال شده و احتمالا ارتباط  آن با برد قطع می باشد .

دومین ارور پکیج بوتان

چراغ چشمک زن قرمز ثابت روشن و چراغ چشمک زن سبز خاموش باشد به این معنا است که فشار آب مدار گرمایش افت پیدا کرده است و اگر مشکل برطرف نشد احتمالا علت دیگر آن عدم تشکیل شعله می باشد و باید قطعه جرقه زن دستگاه را بررسی کنید و علت دیگر آن عمل نمودن کلید حرارتی کلاهک تعدیل می باشد برای پیدا کردن  عیب دستگاه هر کدام از موارد را به طور جداگانه بررسی کنید.

سومین ارور مدل پارما

اگر چراغ چشمک زن قرمز 0.2 ثانیه روشن و خاموش شود و چراغ چشمک زن سبز خاموش باشد ایراد در سنسور حرارتی مدار گرمایش می باشد. در صورت نیاز به  تعویض قطعه حتما از متخصص کمک بگیرید.

پکیج بوتان مدل پارما
پکیج بوتان مدل پارما

چهارمین ارور پکیج بوتان

اگر چراغ چشمک زن قرمز خاموش باشد و چراغ چشمک زن سبز 0.5 ثانیه روشن و خاموش شود نشان دهنده فعال شدن کلید حداقل فشار آب است.

پنجمین ارور بوتان مدل پارما

اگر چراغ چشمک زن قرمز 0.5 ثانیه روشن و خاموش شود و چراغ چشمک زن سبز خاموش باشد یعنی پارازیت شعله دچار ایراد می باشد. اگر دانش کافی در این زمینه ندارید خود به تنهایی به تعمیر پکیج بوتان نپردازید و از یک متخصص کمک و راهنمایی بگیرید.

ششمین ارور پکیج بوتان

در صورتی که هر دو چراغ چشمک زن قرمز و سبز ثابت روشن بودند ما متوجه می شویم که سنسور حرارتی دستگاه دچار ایراد شده است.

  • hossein shafiei
  • ژانویه 25, 2022
  • 81 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!