کدخطا پکیج بوتان مدل پاویا

پکیج بوتان دارای مدل های مختلفی می باشد که یکی از آن ها مدل پاویا می باشد هنگامی که این مدل دچار ایراد و مشکلی شود با بروز کدخطا برروی دستگاه ما متوجه این مشکلات می شویم و هر کدام از این کدخطاها دارای معنایی می باشد. در صورتی که از دانش و مهارت کافی در این زمینه برخوردار نیستید به هیچ وجه به تعمیر و رفع کدخطا ها نکنید زیرا باعث می شود دستگاه بیشتر دچار آسیب شود. تیم مجرب تعمیر نوین دارای متخصصینی می باشد که در این زمینه می توانند شما را راهنمایی کنند. برای دریافت مشاوره رایگان از تیم تعمیر نوین اینجا کلیک کنید.

E01

زمانی که شعله تشکیل نشود با این ارور مواجه می شویم و باید دلایل عدم تشکیل شعله را بررسی کنیم به رفع آن بپردازیم . یکی از دلایل عدم تشکیل شعله این است که ممکن است جرقه زن به خوبی عمل نکند و از دیگر دلایل بروز این مشکل می توان به حسگر شعله دچار عیب باشد اشاره کرد و زمانی که با این ارور مواجه شدید حتما شیر گاز را بررسی کنید و از آن مطمئن شوید.

لیست ارور پکیج بوتان مدل پاویا

E02

با بروز این کد خطا ما متوجه می شویم که کلید حرارتی دستگاه پکیج دچار عیب و آسیب شده است و ممکن است قطع شده باشد و باید آن بررسی شود و مشکل را برطرف کنیم.

E03

با مشاهده این کدخطا برروی دستگاه پکیج بوتان مدل پاویا باید سه مورد را بررسی کنید. این کدخطا نشان دهنده وجود مشکل در پرشر دود و یا ترموستات دود و یا فن دستگاه می باشد. هنگامی که این سه مورد دچار ایراد شده باشند این ارور ظاهر می شود.

E04

با پایین آمدن فشار آب در مدار پکیج این ارور برروی دستگاه نمایش داده می شود و این به این منظور می باشد که فشار آب به کمتر از 0/5 رسیده است و باید فشار آب افزایش پیدا کند. ارور E04 افت فشار آب را به ما نشان می دهد.

E06

با مشاهده ارور E06 برروی دستگاه پکیج بوتان مدل پاویا متوجه قطعی NTC آب گرم مصرفی می شویم و همچنین ممکن است سنسور تشخیص دما آب گرم مصرفی دچار ایراد باشد و باید این موارد چک شود تا ایراد دستگاه پیدا شود و آن را برطرف کنید.

E07

با بروز کدخطا E07  ما متوجه قطعی NTC گرمایش می شویم و همچنین ممکن است سنسور تشخیص دمای گرمایش ایراد پیدا کرده است و با بررسی این مورد می توان آن را برطرف کرد.

E11

زمانی که برد دستگاه دچار آسیب شده باشد و یا شیر گاز دچار مشکلی باشد کدخطا E11 ظاهر می شود. با بررسی این دو مورد می توان مشکل را برطرف کرد اما اگر برد دستگاه خراب شده باشد حتما باید از یک تعمیرکار مجرب  کمک بگیرید زیرا این کار به مهارت و دانش کافی نیاز دارد.

دما و چشمک زن

هنگامی که کلید فشار پکیج عمل نکند و یا ترموستات ایمنی دود دچار ایراد باشد با این ارور مواجه می شویم و همچنین باید کابل متصل به ترموستات هم بررسی شود و دچار قعطی نباشد و یکی  دیگر از مواردی که باید بررسی شود فشار آب مدار گرمایش می باشد.

 

 

  • hossein shafiei
  • می 10, 2022
  • 126 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!