پکیج تاچی در کنار دیگر برند های معروف پکیج به نسبت دارای کیفیت خوبی می باشد و دارای انواع مختلفی است و عبارتند از استار، اسمارت و اکو و در تیپ های A، B ،C ،D تولید می شوند. برای عملکرد بهتر و افزایش طول عمر بیشتر این مدل پکیج نیاز هست تا به  موقع و هر شش ماه یک بار دستگاه پکیج توسط یک تعمیرکار حرفه ای و با سابقه مانند متخصصین تعمیر نوین بررسی شود. کدخطاها برروی دستگاه نشان دهنده یک عیب می باشد و برای برطرف کردن آن ها، اگر دانش کافی ندارید حتما از یک متخصص کمک بگیرید. برای گرفتن مشاوره و راهنمایی درباره پکیج بوتان مدل تاچی تیپ B اینجا کلیک کنید.

لیست ارور پکیج بوتان مدل تاچی تیپ B

کدخطا E1

با بروز کدخطا E1 برروی نمایشگر دستگاه پکیج نشان دهنده عدم تشکیل شعله می باشد و یا روشن نمی مانند. برای برطرف کردن این مشکل این موارد را بررسی کنید. گاز ورودی به دستگاه و ممکن است قطع باشد و یا  فشار آن کم باشد. علت دیگر آن قطعه جرقه زن دستگاه دچار عیب شده باشد و در صورت نیاز باید تعویض شود. و احتمال دیگر سیم برق شیر گاز متصل نباشد.

کدخطا E2

هنگامی که نقصی در تهویه دستگاه به وجود می آید با این ارور مواجه می شویم که یعنی پرشر سوییچ فن آسیب دیده است و یا فن دستگاه دچار ایراد شده و باید مسیر دودکش را هم بررسی کنید که باز باشد و همچنین از اتصال برد مدار هم مطمئن شوید احتمال دارد قطع باشد.

کدخطا E3

زمانی که سنسور تهویه دچار نقص می شود کدخطا E3 نمایش داده می شود. پس از اتمام کارکرد فن پرشر فن قطع نمی شود و برای رفع این مشکل باید این موارد بررسی شود. در این صورت پرشر فن دچار ایراد می باشد و یا ونتوری داخل فن خراب شده است که باید بررسی شود.

کدخطا E4

زمانی که مبدل حرارتی بیش از اندازه دمای آن بالا می رود این کدخطا ظاهر می شود و باید پمپ دستگاه را بررسی کنید چون ممکن است سوخته باشد و دچار ایراد جزئی شده باشد. دلیل دیگر شیر سه راه  برقی دچار نقص شده و یا ممکن است فیوز حد آسیب دیده باشد . یک علت دیگر وجود دارد و آن هم بسته بودن مدار رفت و برگشت گرمایش است.

کدخطا E5

کدخطا E5 در تیپ B پکیج بوتان زمانی نشان داده می شود که سنسور دمای آب ورودی دچار نقص شده است و باید آی سی برد را که دچار ایراد می باشد را باید بررسی کنید و احتمال معیوب بودن NTC (تک مبدله) وجود دارد.

کدخطا E6

NTC و یا همان حسگر دمای آب گرم دچار ایراد شده است و باید توسط یک تعمیرکار دستگاه پکیج بررسی شود تا علت را پیدا کند.

کدخطا E7

کدخطا E7 زمانی بروز می دهد که حسگر مدار گرمایش دچار مشکل شده است. اگر از دانش و اطلاعات کافی برای رفع این مشکل برخوردار نیستید تیم مجرب تعمیرنوین می تواند با مشاوره تلفنی رایگان شما را راهنمایی کند و در صورت جدی بودن مسئله در اسرع وقت در محل حضور پیدا می کند.

کدخطا E8

با مشاهده این کدخطا متوجه می شویم که برد کنترل معیوب می باشد و باید توسط یک متخصص بررسی شود و تعمیر شوید تا این کدخطا برطرف شود.

کدخطا E9

این کدخطا به ما نشان می دهد که فشار آب بسیار کم می باشد که با بررسی دستگاه توسط تعمیرکار حرفه ای علل به وجود آمدن این کدخطا پیدا می شود و اگر نیاز به تعویض قطعه ای باشد توسط او انجام می شود و این کدخطا رفع می شود.

  • hossein shafiei
  • فوریه 19, 2022
  • 77 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!