انتخاب و خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی نیازمند بررسی های نکات زیادی است.آب آشامیدنی شهری قطعا برای سلامت بدن انسان مناسب نیست و طبیعتا باید از انواع تصفیه کننده آب آشامیدنی استفاده نمود. اما سوال مهم تر این است که چه دستگاه تصفیه آبی بخریم که هم مناسب ترین قیمت را داشته باشد و هم بهترین کیفیت را؟

انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی

دستگاه های بسیار زیادی با برند های مختلف در ایران وجود دارند که اکثریت آن ها کیفیت قابل قبولی ندارند. از آنجایی که کشور تایوان مرکز تولیدات بهترین برندهای های دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی است قطعا کیفیت مرغوبتری را میتوان از آن انتظار داشت و انتخاب دستگاه تایوانی بهترین گزینه به حساب می آید.

بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اصل براساس مسائل متعددی مشخص می شود.یکی از این موارد که میتوان به آن اشاره کرد سیستم و روش تصفیه کننده آب میباشد که هر دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سیستم و روش مخصوص به خود را دارد.

جدیدترین شیوه تصفیه آب آشامیدنی در کل دنیا سیستم اسمز معکوس معرفی شده است که دارای فیلتر ممبران اسمزمعکوس است .این سیستم با این ویژگی توانایی حذف املاح مضر آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون نیز دارد.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران برند مینروا تایوان اصل می باشد که دارای سیستم اسمزمعکوس پمپ و مخزن دار برای تصفیه آب آشامیدنی شهری است.

از نکات مهمی که در قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اهمیت زیادی دارد میتوان به کیفیت دستگاه و فیلتر تصفیه آب استفاده شده اشاره کرد.

قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل همانطور که گفته شد بر اساس کیفیت قطعات و فیلترهای آن قطعا از دستگاه های متفرقه بازار کمی بیشتر است. تصفیه آب مینروا در مدل های 6 مرحله ای، 7 مرحله ای ، 8 مرحله ای ، 8 مرحله ای یو وی دار عرضه میگردد که به ترتیب فروش به شرح زیر هستند :

  • تصفیه کننده آب 8 هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا مدل Minerva Ro8_O2PLUS
  • تصفیه کننده آب 7 هفت مرحله ای یونیزه قلیایی کننده آب مینروا مدل Minerva Ro7_Alkaline
  • تصفیه کننده آب 6 شش مرحله ای معدنی ساز مینروا مدل Minerva Ro6_50G
  • تصفیه کننده آب چاه هشت مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا مدل Minerva Ro8_UV

 

نکته پایانی

برای استفاده از آب شرب سالم و بهداشتی باید به دنبال بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی باشید تا بتوانید از آلودگی های مضر آب به دور باشید و قطعا با تهیه دستگاه تصفیه آب خانگی برای سلامتی خود ارزش قائل می شوید.

دراین میان شرکت ها و کارخانه های زیادی در دنیا در تکاپو و جستجوی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی با تکنولوژی خاص و جدید هستند.

با این وجود کشورهای خوبی همچون آمریکا و آلمان که همیشه درصدر ساخت انواع لوازم خانگی هستند ولی به دلیل تحریم ها و قیمت بالا نمیتوانند محصولات خوبی را ارائه دهند.

  • تعمیر نوین
  • ژوئن 23, 2023
  • 89 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!