پکیج تاچی در کنار دیگر برند های معروف پکیج به نسبت دارای کیفیت خوبی می باشد و دارای انواع مختلفی است و عبارتند از استار، اسمارت و اکو و در تیپ های A، B ،C ،D تولید می شوند. برای عملکرد بهتر و افزایش طول عمر بیشتر این مدل پکیج نیاز هست تا به  موقع و هر شش ماه یک بار دستگاه پکیج توسط یک تعمیرکار حرفه ای و با سابقه مانند متخصصین تعمیر نوین بررسی شود. کدخطاها برروی دستگاه نشان دهنده یک عیب می باشد و برای برطرف کردن آن ها، اگر دانش کافی ندارید حتما از یک متخصص کمک بگیرید. برای گرفتن راهنمایی رایگان از تیم با سابقه تعمیرنوین در جهت رفع ارور پکیج تاچی اینجا کلیک کنید.

ارورهای پکیج تاچی تیپ A

کدخطا E1

با بروز این کدخطا برروی نمایشگر دستگاه پکیج نشان دهنده عدم تشکیل شعله می باشد و یا روشن نمی مانند. برای برطرف کردن این مشکل این موارد را بررسی کنید. گاز ورودی به دستگاه و ممکن است قطع باشد و یا  فشار آن کم باشد. علت دیگر آن قطعه جرقه زن دستگاه دچار عیب شده باشد و در صورت نیاز باید تعویض شود. و احتمال دیگر سیم برق شیر گاز متصل نباشد.

لیست ارور پکیج تاچی

کدخطا E2

زمانی که مبدل حرارتی بیش از اندازه دمای آن بالا می رود این کدخطا ظاهر می شود و باید پمپ دستگاه را بررسی کنید چون ممکن است سوخته باشد و دچار ایراد جزئی شده باشد. دلیل دیگر شیر سه راه  برقی دچار نقص شده و یا ممکن است فیوز حد آسیب دیده باشد . یک علت دیگر وجود دارد و آن هم بسته بودن مدار رفت و برگشت گرمایش است.

کدخطا E3

هنگامی که نقصی در تهویه دستگاه به وجود می آید با این ارور مواجه می شویم که یعنی پرشر سوییچ فن آسیب دیده است و یا فن دستگاه دچار ایراد شده و باید مسیر دودکش را هم بررسی کنید که باز باشد و همچنین از اتصال برد مدار هم مطمئن شوید احتمال دارد قطع باشد.

کدخطا E4

اگر آب ورودی به دستگاه قطع باشد و یا فشار آن کم باشد کدخطا E4 روی صفحه نمایشگر ظاهر می شود و برای برطرف کردن این کدخطا باید پرشر آب را بررسی کنید. برای برطرف کردن هرکدخطا اگر اطلاعات کافی ندارید خود اقدام به رفع آن نکنید زیرا باعث آسیب بیشتر به پکیج می شوید. متخصصین مجرب تعمیر نوین با مشاوره تلفنی رایگان به حل مشکل پکیج شما کمک می کنند.

کدخطا E6

در صورت خراب شدن حسگر دمای آب گرمایش دستگاه پکیج تاچی با ارور E6 مواجه می شویم و برای رفع آن باید NTC دستگاه که خراب شده  است را درست کنیم و از اتصال سیم آن به برد اطمینان حاصل کنیم و در صورت قطع بودن آن را تعمیر کنیم.

کدخطا E7

کدخطا E7 زمانی نشان داده می شود که حسگر دمای آب مصرفی دچار نقص شده باشد و  باید مانند کدخطا E6 عمل کنیم و NTC را بررسی کنیم و از اتصال سیم آن به برد اطمینان حاصل کنیم تا  کدخطا از بین برود.

 

  • hossein shafiei
  • فوریه 16, 2022
  • 81 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!