پکیج تاچی در کنار دیگر برند های معروف پکیج به نسبت دارای کیفیت خوبی می باشد و دارای انواع مختلفی است و عبارتند از استار، اسمارت و اکو و در تیپ های A، B ،C ،D تولید می شوند. برای عملکرد بهتر و افزایش طول عمر بیشتر این مدل پکیج نیاز هست تا به  موقع و هر شش ماه یک بار دستگاه پکیج توسط یک تعمیرکار حرفه ای و با سابقه مانند متخصصین تعمیر نوین بررسی شود. کدخطاها برروی دستگاه نشان دهنده یک عیب می باشد و برای برطرف کردن آن ها، اگر دانش کافی ندارید حتما از یک متخصص کمک بگیرید. برای گرفتن مشاوره و راهنمایی رایگان درباره پکیج تاچی تیپ C و D اینجا کلیک کنید.

ارور پکیج تاچی تیپ C

کد خطا E1

هنگامی که نقصی در تهویه دستگاه به وجود می آید با این ارور مواجه می شویم که یعنی پرشر سوییچ فن آسیب دیده است و یا فن دستگاه دچار ایراد شده و باید مسیر دودکش را هم بررسی کنید که باز باشد و همچنین از اتصال برد مدار هم مطمئن شوید احتمال دارد قطع باشد.

کدخطا E2

کدخطا E2 زمانی بروز می دهد که حسگر مدار گرمایش دچار مشکل شده است. اگر از دانش و اطلاعات کافی برای رفع این مشکل برخوردار نیستید تیم مجرب تعمیرنوین می تواند با مشاوره تلفنی رایگان شما را راهنمایی کند و در صورت جدی بودن مسئله در اسرع وقت در محل حضور پیدا می کند.

ارور پکیج تاچی تیپ C وD

کدخطا E3

NTC و یا همان حسگر دمای آب گرم دچار ایراد شده است و باید توسط یک تعمیرکار دستگاه پکیج بررسی شود تا علت را پیدا کند.

کدخطا E4

زمانی که مبدل حرارتی بیش از اندازه دمای آن بالا می رود این کدخطا ظاهر می شود و باید پمپ دستگاه را بررسی کنید چون ممکن است سوخته باشد و دچار ایراد جزئی شده باشد. دلیل دیگر شیر سه راه  برقی دچار نقص شده و یا ممکن است فیوز حد آسیب دیده باشد . یک علت دیگر وجود دارد و آن هم بسته بودن مدار رفت و برگشت گرمایش است.

کدخطا E5

در صورت مشاهده این کدخطا متوجه می شویم که ایراد در مدار شیر گاز می باشد و باید ان را بررسی کنید و به رفع مشکل بپردازید.

کدخطا E6

با بروز این کدخطا برروی نمایشگر دستگاه پکیج نشان دهنده عدم تشکیل شعله می باشد و یا روشن نمی مانند. برای برطرف کردن این مشکل این موارد را بررسی کنید. گاز ورودی به دستگاه و ممکن است قطع باشد و یا  فشار آن کم باشد. علت دیگر آن قطعه جرقه زن دستگاه دچار عیب شده باشد و در صورت نیاز باید تعویض شود. و احتمال دیگر سیم برق شیر گاز متصل نباشد.

کدخطا E9

با مشاهده ارور E9 متوجه این ایراد می شویم که دستگاه دچار یخ زدگی شده است و باید از یک متخصص راهنمایی بگیرید تا محل آسیب دیده را پیدا کند و به رفع آن بپردازید.

کدخطا EP

این کدخطا به ما نشان می دهد که فشار آب بسیار کم می باشد که با بررسی دستگاه توسط تعمیرکار حرفه ای علل به وجود آمدن این کدخطا پیدا می شود و اگر نیاز به تعویض قطعه ای باشد توسط او انجام می شود و این کدخطا رفع می شود

  • hossein shafiei
  • مارس 3, 2022
  • 263 بازدید

یک دیدگاه برای “لیست ارور پکیج تاچی تیپ C و D”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

سبد خرید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!